X
تبلیغات
زولا

آرنولد شوارتزنگر، فرماندار کالیفرنیا در فیلم جدید مجموعه "نابودگر" ظاهر می شود؛ البته به لطف تکنولوژی.

در صحنه ای از فیلم جدید این مجموعه به تصویری از این هنرپیشه نیاز بود که در سال 1984 در اولین قسمت از این مجموعه فیلم، در نقش یک ربات "نابودگر" ظاهر شده بود.

اما از آنجا که آقای شوارتزنگر به دلیل مشغله کاری فرصت مشارکت در ساخت فیلم را نداشت، از یک تصویر او برای تکمیل فیلم استفاده شد.

خبر حضور این هنرپیشه 61 ساله در فیلم "نجات نابودگر" پس از جلسه نمایش ویژه این فیلم در لس آنجلس برای روزنامه نگاران و نمایندگان رسانه ها تایید شد.

آرنولد شوارتزنگر گفت که از چشم انداز موجود خشنود است و احساس می کند که در صورت لزوم می تواند دوباره میدان سیاست را ترک کرده و به صحنه سینما بازگردد.

آقای شوارتزنگر گفت که با جوزف مک گینتی نیکول، کارگردان فیلم هم دیدار کرده است و قصد دارد در اکران افتتاحیه آن در روز 14 ماه مه حضور یابد.

اکران عمومی "نجات نابودگر"، که در آن کریستین بیل نقش اول فیلم (جان کانر) را ایفاء می کند در آمریکا از روز 21 ماه مه و در بریتانیا از روز 3 ژوئن آغاز می شود.

در یکی از معدود نقدهای منتشر شده بر این فیلم، سایت Ain't It Cool News آن را فیلمی توصیف کرد روحیه بیننده را تقویت می کند و به او امیدواری می دهد.

این سایت که مدعی است اولین نقد بر فیلم "نجات نابودگر" را منتشر کرده، صحنه حضور آرنولد شوارتزنگر را "لحظه ای پرهیجان" خوانده اما بازی کریستین بیل را "در برخی لحظات کمی اغراق آمیز" توصیف کرده است.

free counters